Paste-Group jest doświadczoną polską firmą, która założona została w 1993 roku. Od pierwszych lat istnienia jej domeną są wykończenia powierzchni, a dokładniej – płytki ceramiczne, tarasowe, gresowe czy ścienne. Aby lepiej poznać całą ofertę salonu Paste-Group, warto zapoznać się ze stroną internetową: https://www.paste-group.pl/nasza-oferta. Poznańska firma odznacza się rzetelnością oraz świetnym podejściem do każdego Klienta, a atrakcyjne ceny są sympatycznym dodatkiem.

Płytki włoskie Poznań

Płytki włoskie sprowadzane są przez salon od znamienitych włoskich producentów. Cechuje je niezwykła popularność, którą uzyskały dzięki świetnej wytrzymałości oraz niebywałego piękna. Płytki włoskie Poznań w salonie Paste-Group to wiele cudownych wzorów i kolorów do wyboru. Ten materiał wykończeniowy świetnie nadaje się do wnętrz, które stale wymagają czystości. Są bardzo łatwe w utrzymaniu, a ponadto wykonane zostały tylko z naturalnych składników.

Płytki hiszpańskie Poznań

Salon w swojej ofercie posiada także płytki hiszpańskie, które w szczególności kojarzyć się mogą z cudownymi kolorowymi mozaikami. Są idealnym materiałem do kuchni, łazienki oraz salonu, ale można nimi wyłożyć pokój lub hall. Paste-Group posiada szeroki wybór wzorów i kolorów płytek hiszpańskich, co sprawia, że każdy Klient znajdzie materiał dla siebie. Płytki hiszpańskie Poznań można śmiało dopasować do wielu wnętrz – od rustykalnego, poprzez nowoczesne, aż po retro.

Comments are closed.